Krzesło Leon – elegancja, która przyciąga

Jadalnia, salon, biuro… wszędzie tam liczy się komfort. Jak zatem przygotować strefę, w której zjesz posiłek, podejmiesz gości lub poprowadzisz dyskusje? Naszą propozycją jest wygodne krzesło Leon, wyposażone w profilowane oparcie o przedłużonych bokach i solidny, drewniany stelaż.

Ten model krzesła w stylu nowoczesnym oparto na drewnianym stelażu i litych, drewnianych nogach z drewna bukowego. To one są bazą dla tapicerowanego, piankowego siedziska i miękkiego oparcia. Pokrycie całości aksamitem sprawia, że mebel zyskuje niepowtarzalny, bardziej luksusowy charakter. Może z powodzeniem zdobić wnętrze w stylu glamour.

Czym się wyróżnia? Oparciem dopasowanym do krzywizny pleców. Jego linia została wydłużona i połączona z siedziskiem w jego połowie. Zastanawiasz się, czy krzesło kubełkowe będzie pasowało do Twojej aranżacji? Oczywiście! Wybierz jeden z 4 modnych wariantów kolorystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jaki stół dobrać do krzesła Leon? Każdy! Świetnie wygląda jako przeciwwaga przy bardziej klasycznych modelach z ozdobnymi nogami, jak również w prostych, skandynawskich. Na brw.pl znajdziesz wiele zróżnicowanych modeli, z którymi może stworzyć idealny duet.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 99 cm
Do pobrania