K-436 - tapicerowane krzesło w stylu nowoczesnej elegancji

Eleganckie krzesło K-436 w kolorze granatowym to niezwykle charakterystyczny element wyposażenia. Od razu rzuca się w oczy i pełni we wnętrzu funkcję dekoracyjną. Piękne i stylowe oddaje ducha nowoczesnych aranżacji, które chcą nawiązywać do przepychu dawnego Hollywood. Złote wykończenia sprawiają, że krzesło postrzegane jest jako luksusowy mebel do salonu, jadalni, domowego gabinetu czy przestrzeni biurowych i konferencyjnych. Eleganckie krzesło K-436 nie tylko ozdabia wnętrze, ale i zapewnia wygodne miejsce do siedzenia. Jego ergonomia pozwala zapomnieć o bólach kręgosłupa i karku.

Konstrukcja stylowego krzesła K-436 opiera się na prostej bryle. Całość wsparta jest na stabilnych i solidnych nogach wykonanych z chromowanej stali. Siedzisko i oparcie pokryte są przyjemną w dotyku tkaniną velvet.

Jako fotel do biura, krzesło do stołu, eleganckie siedzisko do salonu, element uzupełniający wystrój sypialni – nowoczesne krzesło K-436 może we wnętrzu pełnić wiele ról. To, jaką mu przydzielisz, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj, że równie dobrze będzie się ono prezentować solo, jak i w komplecie czterech czy sześciu sztuk.

Eleganckie złoto połączone z ponadczasowym granatem czyni model K-436 wyjątkowym. Takie zestawienie barw sprawia, że mebel odnajdzie się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i stylizowanych. Pikowania na oparciu gwarantują natomiast, że krzesło odda charakter luksusowych przestrzeni.

Wymiary: 48/55/94/48 cm

Krzesło K-436 należy do kolekcji stylowych, eleganckich mebli w nowoczesnym wydaniu. W naszym sklepie krzesło K-436 odnajdziesz w kilku wersjach kolorystycznych.