K448 - krzesło w stylu glamour

Krzesło K448 to model niezwykle ozdobny i dekoracyjny. Przed to najlepiej odnajduje się w aranżacjach w stylu glamour, pałacowych stylizowanych na wnętrza francuskie czy włoskie. Dodają ono im szyku i subtelnej elegancji, a jednocześnie są praktycznym meblem. Funkcjonalność krzesła w stylu glamour przejawia się w wygodzie jego użytkowania. Na modelu K448 siedzi się komfortowo. Wygodę zapewnia miękkie siedzisko oraz wyprofilowane oparcie, a także stabilny stelaż.

Bryła stylowego krzesła K448 jest zgrabna i lekka. Opiera się na stelażu składającego się z czterech metalowych nóg, które zwężają się ku dołowi. To one dźwigają siedzisko wraz z oparciem, które pokryte są tkaniną i sztuczną skórą.

Krzesło K448 z wysokim oparciem pasuje do przestrzeni wypoczynkowej salonu, a także doskonale spisze się przy stole w nowocześnie zaaranżowanej jadalni. We wnętrzach może występować solo lub w komplecie kilku sztuk. Przy stołach o standardowych wymiarach postaw na cztery lub sześć sztuk.

Krzesło K448 jest niezwykle stylowe. Posiada lekko zarysowane boki, które ozdobione są dekoracyjnymi pikowaniami. Te widoczne są również w wewnętrznej i na zewnętrznej części oparcia. Stonowany odcień niebieskiego i szarości wpisuje się niemal w każdą aranżację, dzięki czemu eleganckie krzesło K448 można uznać za mebel uniwersalny.

Wymiary: 50/54/95/48 cm.

Stołek doskonale będzie się komponował z meblami nowoczesnymi i glamour. Możesz ustawić je przy okrągłym, szklanym stole lub modelach z kamiennym blatem.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 95 cm
Waga 8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar