Krzesło Nora, komfort w najlepszym wydaniu

Krzesło Nora z podłokietnikami zapewni Ci najwyższy komfort w czasie codziennych posiłków w najlepszym stylu. Odpowiednio wyprofilowane, miękkie tapicerowane siedzisko oraz wygodne podłokietniki pozwalają przyjąć dogodną pozycję w czasie spożywania jedzenia i zwiększają komfort użytkowania. Dzięki temu krzesło Nora idealnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również na specjalne okazje – długie spotkania ze znajomymi czy rodzinne przyjęcia.

Mebel wyróżnia się oryginalnym designem – w harmonijny sposób łączącym klasykę z nowoczesnością. Tapicerowane siedzisko w kolorze jasnoszarym sprawia, że krzesło prezentuje się stylowo i oryginalnie. Smukłe drewniane nóżki dodają mu lekkości i klasycznego charakteru.

Krzesło Nora bardzo dobrze wygląda zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i skandynawskich, rustykalnych i inspirowanych minionymi epokami. Materiał, z którego zostało wykonane, jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Krzesło Nora w kolorze jasnoszarym z białymi nóżkami można łatwo połączyć z szarymi, białymi lub dębowymi meblami. Świetnie sprawdzi się w aranżacjach z tradycyjnymi – prostokątnymi lub okrągłymi – stołami.

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 84 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania