Krzesło H-260 - nowoczesność i uniwersalność

Nie musisz podejmować się gruntownych zmian, by nadać wnętrzu odświeżony wygląd. Odmień wystrój pokoju dziennego lub jadalni w kilku prostych krokach. Wystarczy wprowadzić nową kolorystykę i wzornictwo dodatków oraz interesujące meble. Znakomitym wyborem będzie krzesło H-260 marki Signal. Co sprawia, że warto je mieć?

Przede wszystkim design, w którym umiejętnie połączono uniwersalność klasyki oraz nowoczesność. Komfortowe, wygięte oparcie rozszerza się nieco ku dołowi i łączy z siedziskiem o kształcie zbliżonym do kwadratu. Całość osadzona jest na stabilnej podstawie z czterema nogami. Wykonano ją z wytrzymałego metalu pokrytego kolorem chromu. To on nadaje nogom oraz górnemu uchwytowi nowoczesnego połysku. Sam uchwyt, który wbudowano w oparcie nadaje całości optycznej lekkości i ułatwia odsuwanie.

Krzesła tapicerowane ekoskórą wyróżnia wysoka trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Świetnie sprawdzają się w jadalniach i pokojach dziennych, wprowadzając do nich elegancję i nowoczesność. Model H-260 zyskał stylowe, poprzeczne przeszycia wzmacniające całą konstrukcję. Dzięki jednobarwnej kolorystyce można eksperymentować ze stylem i wzornictwem dodatków - podkładek, obrusów, dywanów czy zasłon. Wymiary: wysokość krzesła: 96 cm, wysokość siedziska: 45 cm, szerokość siedziska: 40 cm, głębokość siedziska: 38 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni,kuchni i kawiarni.
• Podstawa metalowa w kolorze chrom.
• Wygodne wygięte oparcie.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Praktyczny uchwyt ułatwiający odsuwanie krzesła.
• Krzesło do samodzielnego montażu.