Elegancja i styl nowoczesnego krzesła H-261

Krzesło H-261 to doskonałe połączenie wygody i nowoczesności. Sprawdzi się w modnych wnętrzach w stylu loftowym, nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. Może być ozdobą salonu, jadalni, jak i gabinetu. Jego wysmakowany design z pewnością przyciągnie wzrok w niebanalnie zaaranżowanym wnętrzu.

Jasna ekoskóra jest narażona na zabrudzenia, ale to także materiał, który łatwo się czyści, więc będziesz cieszyć się krzesłem przez długie lata. Możesz je wstawić do niewielkiego pomieszczenia, a z uwagi na brak podłokietników łatwo się zmieści na małym metrażu. Wysokie oparcie gwarantuje wygodę.

Stelaż krzesła H-261 wykonano z metalu. Obicie z ekoskóry zostało ozdobione poziomymi przepikowaniami, co wyjątkowo ciekawie wygląda przy tym typie materiału. Wysokie, zwężające się ku górze oparcie pozwala na komfortowy wypoczynek. Obicie ma kremowy kolor, a stelaż to chromowany metal. Wymiary wynoszą: 96 × 45 × 40 × 40 × 38 cm.

Kremowe krzesło pasuje do minimalistycznych jasnych wnętrz i mebli, kontrastowo można zestawić je z czernią i grafitem, będzie się ładnie wyróżniać na ciemnym tle.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 96 cm
Waga 6 kg
Do pobrania