Krzesło K214 – wygoda podczas posiłków w modnym wydaniu

Podczas kompletowania zestawu jadalnianego należy wziąć pod uwagę „ciężar” mebli – chodzi o to, aby krzesła nie były przeskalowane względem stołu, a całość nie przytłoczyła wnętrza. Tapicerowane krzesło K214 to doskonały wybór, jeśli masz lekki, nowoczesny stół i niezbyt dużą jadalnię.

Eleganckie krzesło nie tylko upiększa wnętrze, ale wręcz zaprasza do wspólnego posiłku w rodzinnym gronie. Ten model bez wątpienia sprawi, że codzienne kolacje nabiorą niezwykłej oprawy – grube siedzisko zapewnia komfortową miękkość, zaś zaokrąglone oparcie przyjemnie otula plecy. Tapicerka z ekoskóry nadaje meblowi nowoczesny styl, a także ułatwia utrzymanie go w nienagannej czystości. Krzesło K214 powstało z myślą o przytulnym wnętrzu – świadczą o tym nie tylko wygodne kształty, ale również nogi w kolorze drewna, które subtelnie ocieplają aranżację.

Dość uniwersalna stylistyka krzesła ułatwia zaaranżowanie kącika jadalnianego – do tego modelu pasuje zarówno industrialny stół na metalowej podstawie, jak i subtelny mebel z lakierowanym blatem oraz drewnianymi nogami. Ze względu na prosty i naturalny design, będzie to również idealne krzesło do jadalni w stylu skandynawskim.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni,kuchni i kawiarni.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Podstawa stalowa malowana.
• Maksymalne obciążenie:do 100kg
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 53 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 90 cm
Waga 7.2 kg
Do pobrania