Krzesło Paris – stworzone do loftowej jadalni

Masz w domu drewniany stół na stalowej podstawie i szukasz do niego pasujących krzeseł? Loftową lub industrialną estetykę idealnie dopełnią metalowe krzesła Paris.

Surowa konstrukcja idzie w parze z funkcjonalnością. Mebel zrobiony jest z metalu malowanego proszkowo, więc łatwo go wyczyścisz. Szerokie siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennych posiłków i dłuższego ucztowania przy stole. Oparcie ozdobiono charakterystycznym wzorem, który przydaje krzesłu wyrazistości. Małym, acz bardzo praktycznym dodatkiem, są stopki z tworzywa sztucznego w podstawie – doskonale chronią podłogę przed zarysowaniami.

Kolejnym atutem jest możliwość sztaplowania krzeseł, czyli ustawiania jednego na drugim. Jeśli lubisz przyjmować większą liczbę gości, ale na co dzień potrzebne są Ci na przykład tylko cztery krzesła, rozważ zakup kilku dodatkowych sztuk. Bez problemu przechowasz je również w mniejszym mieszkaniu.

Industrialne krzesło Paris sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach inspirowanych klimatem dawnej fabryki, lecz także w estetyce eklektycznej bądź retro. Zwłaszcza, że dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej, więc z pewnością znajdziesz wariant odpowiedni do Twojego wnętrza.