Krzesło Fox – poczuj ducha vintage!

Vintage to inaczej, w nomenklaturze winiarskiej, starszy, świetnie zachowany rocznik wina. Krzesło Fox jest całkiem nowe, ale zaprojektowane i wykonane w zgodzie z wytycznymi designu lat 60. Od innych modeli różni się zaokrąglonym, starannie wyprofilowanym oparciem, lekkością, prostą konstrukcją i wygodą. Plecy zyskują podparcie na całej długości. Do wyboru masz kilka wersji kolorystycznych: granatową, jasnoniebieską i morską. Każda z nich będzie pasować do mieszkań w wielu aranżacjach. Przemyślana kolorystyka oraz lekka konstrukcja krzesła wniosą powiew świeżości do różnych wnętrz. To retro krzesło zostało zaprojektowane w zgodzie z założeniami designu lat 60., które łączyły praktyczność i funkcjonalność z czystą, geometryczną formą. Mebel samodzielnie będzie zwracającym uwagę dodatkiem, ale najlepszy efekt osiągniesz, łącząc go z krzesłami tego model w innych kolorach i prostym, minimalistycznym stołem bez ozdób.

Miętowe krzesło w połączeniu z innymi akcesoriami znanymi z historii designu stworzy w domu lekko artystyczny styl. W siedzisku zainstalowano nogi z metalu w kolorze dębu.

Całkowita wysokość krzesła wynosi 86 cm. Siedzisko umieszczone jest na wysokości 86 cm, a jego całkowita szerokość to 46 cm. Głębokość wynosi 39 cm. Krzesło nie posiada podłokietników. Mebel otrzymasz w zestawie do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni,kuchni i salonu
• Nogi z metalu w kolorze dębu
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną
• Krzesło do samodzielnego montażu
Fox - wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 86 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 46 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal
Podłokietnik nie