Oryginalne i nietypowe krzesło Dakota Velvet nada przytulnego klimatu

Design krzesła Dakota Velvet opiera się na nietypowych rozwiązaniach, które mało kogo pozostawią obojętnym. To idealny mebel do salonu, sypialni i jadalni. Wprowadza domowy, przytulny klimat, bazując na bardzo nowoczesnych formach. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, eklektycznych i rustykalnych.

To wygodne krzesło może stać się podstawą przytulnego kącika wypoczynkowego. Miękki aksamit w pięknym kolorze oraz drewno – ujęte są w przyjemne dla oka, zaokrąglone formy. To krzesło nie tylko oryginalne, ale także wygodne.

Stelaż wykonany został z drewna dębowego. Zaokrąglone oparcie i siedzisko w połączeniu z dość solidnymi, skierowanymi na zewnątrz nogami tworzą bardzo ciekawą całość. Obicie zrobione jest z aksamitu. Kolor obicia- morski, stelaż ma barwę dębu. Wymiary wynoszą: 76 × 48 × 46 × 60 × 44 cm.

Kolorystycznie pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz. Najlepiej wygląda zestawione z innymi drewnianymi meblami i np. drewnianą podłogą. Sprawdzi się w jadalni, w której dominuje drewno.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 76 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble