K-442 - nowoczesne krzesło o oryginalnej bryle

Marzysz o oryginalnej jadalni? Chcesz wprowadzić do salonu nutę awangardy i ekscentryzmu? Nowoczesne krzesło K-442 jest idealnym wyborem dla Ciebie. Będzie ono stanowić wyposażenie jadalni, pokoju dziennego oraz kuchni. Zapewni komfortowe spożywanie posiłków lub relaks w gronie rodziny i znajomych. Ergonomiczny model zapewni komfort siedzenia, właściwą postawę ciała oraz brak bólu pleców.

Prezentowany model może pochwalić się nowoczesną bryłą, która jest tapicerowana. Zgrabna konstrukcja stylowego krzesła K-442 składa się z miękkiego siedziska oraz wyprofilowanego oparcia. Elementy te obite są przyjemnym w dotyku velvetem, który jest łatwy do utrzymania w czystości. Siedzisko oraz oparcie umieszczone są na jednej nodze, która przypomina płozę. Ta wykonana jest ze stali chromowanej.

Stabilne, a jednocześnie komfortowe awangardowe krzesło K-442 we wnętrzach wystąpić może solo, a także w komplecie. Będzie uzupełnieniem wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, a także utrzymanych w stylu modernistycznej elegancji.

Krzesło K-442 utrzymane jest w modnym wybarwieniu. Tkanina velvet, którą tapicerowany jest mebel przyjmuje musztardowy kolor. Na materiale obiciowym znaleźć można stylowe przeszycia (na oparciu). Płoza pomalowana jestczarną farbą z użyciem metody proszkowej.

Wymiary:

  • wysokość mebla: 102 cm
  • wysokość siedziska: 51 cm
  • szerokość: 46 cm
  • głębokość: 61 cm

Krzesło K-442 dostępne jest w kilku wybarwieniach. Kolekcja obejmuje modele w klasycznych barwach, które pasować będą do różnych aranżacji. Krzesła K-442 najlepiej prezentują się w towarzystwie modernistycznych stołów.

Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 102 cm
Waga 21 kg
Do pobrania