Krzesło Nepo – siedzisko do skandynawskiego wnętrza

Czeka Cię urządzanie jadalni? Uwielbiasz estetykę scandi? Co powiesz na krzesło Nepo w stylu skandynawskim? Miękkie siedzisko zapewni wygodę podczas dłuższych posiedzeń przy stole, a oparcie ozdobione modnymi, poziomym szczebelkiem doda wnętrzu estetyki.

Prostota zawsze jest w modzie – tę znaną prawdę doskonale obrazuje uniwersalne wzornictwo modelu Nepo. Bezpretensjonalną, a jednocześnie dekoracyjną konstrukcję uzupełnia stonowana kolorystyka. Do wyboru masz 3 wybarwienia stelaża – możesz zdecydować się na ciepłą biel, odcień dąb sonoma lub dąb monastery . Warianty harmonijnie łączą się z dopasowaną tapicerką.

Stabilny stelaż z drewna bukowego to gwarancja trwałości i wytrzymałości. Z kolei miękkie siedzisko wypełnione pianką zachęca do odpoczynku i celebrowania posiłków w towarzystwie bliskich. Krzesło jest lekkie i ustawne, więc sprawdzi się nawet w niedużym kąciku jadalnym zaaranżowanym w salonie czy kuchni.

Prosta budowa krzesła Nepo przekłada się na łatwość w doborze stołu. Mebel pasuje nie tylko do stylu skandynawskiego, równie dobrze może stać we wnętrzu klasycznym albo nowoczesnym. 

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 87,5 cm
Waga 5.9 kg
Do pobrania