Krzesło Paris Arms Wood – metal i drewno w jadalni

Surowość metalu przełamana ciepłem naturalnego drewna – przemawia do Ciebie to połączenie? Jeśli lubisz tego typu zestawienia, zobacz jak stylowo prezentuje się krzesło Paris Arms Wood.

Siedzisko jest zrobione z drewna sosnowego pokrytego warstwą lakieru. Takie wykończenie zapewnia jego gładkość, trwałość i ułatwia utrzymanie elementu w czystości. Podkreśla też niepowtarzalną strukturę drewna. Pozostała część mebla została wykonana z metalu, dlatego całość idealnie wpisuje się w styl loftowy bądź industrialny, choć uzupełni też salon w stylu eklektycznym albo retro. Praktycznie podłokietniki zapewniają większą wygodę użytkowania.

Krzesło Paris Arms Wood dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych – możesz zdecydować się na jeden model, stawiając na harmonię, lub połączyć kilka wybarwień, by wprowadzić do salonu więcej fantazji.

Krzesło z drewna i metalu to nie tylko oryginalny design, lecz także duża funkcjonalność i dopracowanie formy w najmniejszym detalu. Nogi są wykończone podkładkami z tworzywa, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami. Kolejnym atutem jest możliwość sztaplowania krzeseł – ustawisz kilka, jedno na drugim, oszczędzając w ten sposób sporo miejsca.