Jadalniane krzesło Noella – uczta dla oczu, komfort dla kręgosłupa

Urządzasz nowoczesną i wyrafinowaną jadalnię? Wyposaż swój stół w tapicerowane krzesło Noella. Wyróżnia się ono kubełkową konstrukcją – głębokie siedzisko wraz z oparciem stanowią podporę dla kręgosłupa, a wysokie podłokietniki będą podparciem dla ramion i rąk.

Jadalniane krzesło Noella zostało obite tapicerką w kolorze niebieskim, która znakomicie współgra ze smukłymi nogami z metalu malowanymi proszkowo na kolor czarny. Mebel jest nie tylko miękki i przyjemny dla skóry, ale również łatwy w utrzymaniu w czystości. Tkanina jest estetycznie wykończona na szwach, a suwak od tapicerki został sprytnie ukryty w niewidocznym miejscu. Nogi tego krzesła zostały dodatkowo zabezpieczone podkładkami, które zapobiegają uszkodzeniu podłogi.

Tapicerowane krzesło będzie wspaniałym dodatkiem do pomieszczeń utrzymanych w stylu nowoczesnym lub glamour. Ze względu na kompaktowe rozmiary: wysokość 81 cm, szerokość 58,5 cm i głębokość 56 cm zestawisz je zarówno z okrągłym, prostokątnym jak i kwadratowym stołem.

Wymiary
Szerokość 58,5 cm
Głębokość 56 cm
Wysokość 81 cm
Waga 8.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona