Różowe krzesło dziecięce Petit – do pokoju małej damy

Różowy to ulubiony kolor większości dziewczynek – z pewnością sprawi, że dziecięcy pokój stanie się przytulny i uroczy. Jeśli ponadto zależy Ci, aby urządzić go wygodnie i bezpiecznie, wybierz krzesło dziecięce Petit w kolorze różowym, idealne do pracy przy biurku. Ergonomiczny kształt siedziska i regulacja wysokości do wzrostu dziecka zapewnią wygodę podczas odrabiania zadań domowych i pracy przy komputerze.

Krzesło Petit posiada stabilną podstawę pięcioramienną. Przy wyborze modelu w wersji czarnej dodatkową opcją jest wybór wydłużonej kolumny, podnóżka oraz stopek jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawa krzesła wykonana została z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada miękkie kółka, które nie rysują powierzchni.

W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesło dziecięce Petit w różnych wzorach i kolorach do wyboru, a także z dwoma rodzajami podstawy: białą lub czarną. Wysoka jakość wykonania sprawia, że krzesło zachowuje dobry wygląd na lata. Krzesło zostało wyprodukowane i zaprojektowane w całości w Polsce.

Petit - wymiary
Głębokość 35 cm
Wysokość 82-95 cm
Waga 9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 35 cm
Szerokość siedziska 45 cm
Wysokość siedziska 44-57 cm