Różowe krzesło dziecięce Petit – do pokoju małej damy

Różowy to ulubiony kolor większości dziewczynek – z pewnością sprawi, że dziecięcy pokój stanie się przytulny i uroczy. Jeśli ponadto zależy Ci, aby urządzić go wygodnie i bezpiecznie, wybierz krzesło dziecięce Petit w kolorze różowym, idealne do pracy przy biurku. Ergonomiczny kształt siedziska i regulacja wysokości do wzrostu dziecka zapewnią wygodę podczas odrabiania zadań domowych i pracy przy komputerze.

Krzesło Petit posiada stabilną podstawę pięcioramienną. Przy wyborze modelu w wersji czarnej dodatkową opcją jest wybór wydłużonej kolumny, podnóżka oraz stopek jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawa krzesła wykonana została z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Krzesło posiada miękkie stopki, które nie rysują powierzchni.

W ofercie Black Red White online znajdziesz krzesło dziecięce Petit w różnych wzorach i kolorach do wyboru, a także z dwoma rodzajami podstawy: białą lub czarną. Wysoka jakość wykonania sprawia, że krzesło zachowuje dobry wygląd na lata. Krzesło zostało wyprodukowane i zaprojektowane w całości w Polsce.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Wysokość 82 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.