Krzesło Ortiz – siedzisko do skandynawskiego wnętrza

Czeka Cię urządzanie jadalni? Uwielbiasz estetykę scandi? Co powiesz na krzesło Ortiz w stylu skandynawskim? Miękkie siedzisko zapewni wygodę podczas dłuższych posiedzeń przy stole, a oparcie ozdobione modnymi, poziomymi szczebelkami doda wnętrzu estetyki.

Prostota zawsze jest w modzie – tę znaną prawdę doskonale obrazuje uniwersalne wzornictwo modelu Ortiz. Bezpretensjonalną, a jednocześnie dekoracyjną konstrukcję uzupełnia stonowana kolorystyka. Do wyboru masz 2 wybarwienia stelaża – możesz zdecydować się na ciepłą biel lub odcień dąb sonoma. Oba warianty harmonijnie łączą się z szarą tapicerką (tkanina Inari 91 Grey).

Stabilny stelaż z drewna bukowego to gwarancja trwałości i wytrzymałości. Z kolei miękkie siedzisko wypełnione pianką zachęca do odpoczynku i celebrowania posiłków w towarzystwie bliskich. Krzesło jest lekkie i ustawne, więc sprawdzi się nawet w niedużym kąciku jadalnym zaaranżowanym w salonie czy kuchni.

Prosta budowa krzesła Ortiz przekłada się na łatwość w doborze stołu. Mebel pasuje nie tylko do stylu skandynawskiego, równie dobrze może stać we wnętrzu klasycznym albo nowoczesnym. 

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 53 cm
Wysokość 97 cm
Waga 6.1 kg
Do pobrania