Krzesło K224 – zaprojektuj elegancki zestaw do jadalni

Stół to „serce domu” – w końcu skupia członków rodziny przy wspólnym posiłku i rozmowach. Jednak to krzesła mają decydujący wpływ na wystrój jadalni i to od nich zależy wygoda użytkowników. Jeśli więc masz na względzie komfort swojej rodziny, krzesło K224 będzie trafnym wyborem.

Mebel prezentuje się rewelacyjnie na tle nowoczesnego wnętrza – tapicerka z ekoskóry i chromowane płozy tworzą elegancką, a zarazem mocno współczesną konstrukcję. Delikatny wzór w górnej części oparcia oraz srebrny uchwyt to ozdobne detale, które podkreślają staranne wykończenie krzesła. Gdy tylko na nim usiądziesz, szybko przekonasz się o jego wygodzie – grube siedzisko jest wystarczająco miękkie, zaś wyprofilowane oparcie pozwala odpocząć plecom podczas posiłku. Krzesło z ekoskóry zda egzamin również w razie zaplamienia – z gładkiej tapicerki bez problemu usuniesz wilgoć czy ślady po jedzeniu.

Potrzebujesz projektu nowoczesnej jadalni? Wybierz duży stół z masywną drewnianą nogą i szklanym blatem, dodaj eleganckie krzesła K224, a nad całym zestawem zawieś chromowany żyrandol lub plafon. Zadbaj o to, aby kolor tapicerki krzeseł harmonizował z odcieniem podstawy stołu.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło do jadalni i kuchni.
• Podstawa metalowa chromowana typu płoza.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Praktyczny uchwyt na oparciu.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu - ekoskóra.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 100 cm
Waga 7.7 kg
Do pobrania