Krzesło K-259 komfort i nowoczesność w jednym

Krzesło K-259 jest propozycją, skierowaną do osób lubiących nietuzinkowe formy, nowoczesne materiały i wykonanie. Będzie pasować do gabinetu, pokoju młodzieżowego, biura, sali szkoleniowej. Najlepiej wpasuje się w klimat wnętrz nowoczesnych i industrialnych. W zestawieniu z modnymi meblami o niebanalnej kolorystyce i nowoczesnym wykonaniu, może stworzyć wyjątkową, niepowtarzalną aranżację, w której z przyjemnością można zasiadać do nauki lub pracy.

Materiały, z których wykonano krzesło K-259 to stal chromowana i ekoskóra. Stelaż krzesła ze stali chromowanej nadaje mu ciekawy kształt. Zamiast nóg ma płozy, na których się opiera. Bardzo wygodne jest siedzisko wypełnione miękką pianką, tapicerowane – podobnie jak oparcie – ekoskórą. Kolory krzesła to: chrom (korpus), popielaty i biały (obicie, boki krzesła są białe). Wymiary wynoszą: 44/59/97/47 cm.

Krzesło K-259 jest idealne do nowoczesnego otoczenia: biurek, regałów, dodatków. Sprawdza się w chłodnej kolorystyce, odcieniach szarości, bieli i czerni.

Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 97 cm
Do pobrania