K441 - awangardowe krzesło do jadalni

Krzesło K441 to propozycja do oryginalnych, awangardowych wnętrz. Mebel jest niezwykle stylowy i rzucający się w oczy. Będzie więc stanowić dekoracje wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, modern, minimalistycznym. Może też uzupełnić aranżację industrialne. Awangardowe krzesło K441 w pomieszczeniach będzie nie tylko dekoracją, ale i wygodnym siedziskiem. Komplet ustawiony wokół stołu zapewni miejsce do wygodnego spożywania posiłków, a także biesiadowania z rodziną i przyjaciółmi.

Konstrukcja nowoczesnego krzesła K441 jest niezwykle oryginalna. Tapicerowane siedzisko i oparcie wsparte są na stabilnej płozie wykonanej z najwyższej jakości chromowanej stali. Brak czterech nóg i zastąpienie ich płozą sprawia, że bryła krzesła jest lżejsza i nie przytłacza nawet małych wnętrz.

Oryginalne krzesło K441 zapewnia wygodne siedzisko – jest miękkie, ergonomiczne, wygodne, a jednocześnie stabilne. Świetnie sprawdza się w jadalni lub w salonie, w którym stoi stół.

Krzesło K441 utrzymane jest w uniwersalnych, ponadczasowych barwach. Materiałowo-skórzana tapicerka ma odcień czarno-szary. Na płozie pojawiają się też szare elementy stali chromowanej.

Wymiary: 50/62/92/48 cm.

Krzesło K441 doskonale pasuje do szklanych lub metalowych stołów w nowoczesnej formie. Możesz je też zestawiać z awangardowymi biurkami.

Wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 92 cm
Waga 27 kg
Do pobrania