Krzesło K147 – przepis na wygodę w nowoczesnej jadalni

Po designerskich meblach zwykle nie spodziewasz się niesamowitej wygody czy przytulnego charakteru. Wręcz przeciwnie – współczesne sprzęty często jedynie „wyglądają”, ale nie zachęcają do odpoczynku. Jednak nowoczesne krzesło K147 przeczy temu strereotypowi. To mebel, który z chęcią umieścisz w swoim domu i który sprawdzi się w czasie codziennego użytkowania.

Masz w zwyczaju pracować przy stole jadalnianym? A może często zapraszasz przyjaciół i rodzinę na wspólne posiłki? W takim razie szybko docenisz komfort, jaki zapewnia to krzesło. Siedzisko połączone z oparciem zostało tak wyprofilowane, aby użytkownik mógł rozsiąść się swobodnie i przyjąć prawidłową postawę ciała. Krzesło tapicerowane ekoskórą zapewnia pełne oparcie (nic nie uwiera w plecy), a przy tym nie wymaga czasochłonnej konserwacji i łatwo utrzymać je w czystości. Mebel zachwyci Cię również starannym wykończeniem – chromowane płozy i kwadratowe pikowanie wzmacniają nowoczesny styl krzesła, a przy tym dodają mu elegancji.

Jeśli jadalnia stanowi część salonu, tapicerkę krzesła możesz dopasować do mebli wypoczynkowych wykończonych skórą – trzy podstawowe kolory ułatwią Ci wybór. Krzesło na płozach stworzy udaną kompozycję ze stołem na jednej nodze, z blatem lakierowanym lub pokrytym kolorowym szkłem.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło o ciekawej i nowoczesnej formie.
• Podstawa stalowa chromowana typu płoza.
• Siedzisko i oparcie wykonane z ecoskóry.
• Ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciu.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 101 cm
Waga 8.1 kg
Do pobrania