Krzesło K201 – wygoda i trendy

Marzysz o przytulnym wnętrzu, ale nie chcesz odchodzić od współczesnego designu? Być może zainteresuje Cię krzesło K201.

Siedzisko i oparcie tworzą całość o lekko opływowym kształcie – dzięki takiej formie mebel prezentuje się bardzo designersko, a przy tym zapewnia wygodne ułożenie ciała. Minimalistyczną bazę udoskonala stabilna bukowa podstawa. Krzesło z drewnianymi nogami ociepla aranżację, nie ujmując jej nowoczesności. Do produkcji siedziska wykorzystano wytrzymałe tworzywo ABS, które charakteryzuje się m.in. dużą twardością oraz wysoką odpornością na pękanie i zarysowanie. Nie musisz jednak obawiać się, że krzesło okaże się mało komfortowe, gdyż gruba poduszka z ekoskóry zapewnia użytkownikowi wystarczającą miękkość nawet przy długim użytkowaniu.

Krzesło K201 stworzy komplet z prostym lakierowanym stołem na bukowych nogach. Jednak nie musisz ograniczać się tylko do jadalni – wygodny mebel może Ci towarzyszyć także podczas pracy w domowym biurze. Ze względu na modną stylistykę i łatwość czyszczenia sprawdzi się również jako krzesło do toaletki w nowoczesnej sypialni.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do nowoczesnych wnętrz.
• Nogi wykonane z litego drewna bukowego.
• Siedzisko i oparcie wykonane z polipropylenu.
• Wygodna i miękka poduszka na siedzisku wykonana z ecoskóry.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 57 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 80 cm
Waga 5.7 kg
Do pobrania