Krzesło K-279 z ekoskóry – funkcjonalne i eleganckie

Krzesło K-279 idealnie wpisuje się w aktualne trendy, gdzie liczą się dobre, wytrzymałe materiały i ciekawy design, który jednak nie utrudnia codziennego użytkowania. Dlatego krzesło K-279 będzie doskonałe dla miłośników nowoczesności, którzy jednocześnie lubią meble uniwersalne. Pasuje do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego i gabinetu. Dzięki kolorystyce łatwo dostosuje się do reszty wyposażenia w pomieszczeniu. Najlepiej wygląda w wystroju nowoczesnym, loftowym, klasycznym i skandynawskim.

Krzesło K-279 wykonano z metalu malowanego proszkowo i ekoskóry, jako materiału obiciowego. Krzesło K-279 posiada metalowe nogi typu krzyżak, siedzisko z charakterystycznie uniesionymi krawędziami i wygodne oparcie. Na powierzchni materiału znajdują się ozdobne, pionowe przeszycia. Krzesło jest w kolorach czerni (nogi) i szarego (obicie). Wymiary K-279 wynoszą: 45/43/85/47 cm.

To uniwersalne krzesło pasuje do jasnych jak i nasyconych wnętrz, stonowanej i żywej kolorystyki. Zarówno w otoczeniu drewna jak i kamienia sprawdza się znakomicie.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 85 cm
Do pobrania