Krzesło K-333 w modnej kolorystyce

Krzesło K-333 to ciekawa propozycja do współczesnego salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Prezentuje się elegancko i taki właśnie charakter nadaje wnętrzom, w którym się znajduje. Komplet takich krzeseł wokół solidnego, drewnianego stołu wygląda imponująco i świetnie nadaje się na rodzinne spotkania. Style, w jakich najlepiej prezentuje się krzesło K-333 to nowoczesny, klasyczny, skandynawski i retro. Ciekawie wygląda tutaj połączenie dwóch różnych materiałów obiciowych.

Krzesło K-333 zostało wykonane z metalu, tkaniny tapicerskiej i ekoskóry. Korpus zrobiono z metalu malowanego proszkowo. Siedzisko i oparcie powleka tkanina (wewnątrz) oraz ekoskóra (plecy oparcia i zewnętrzna część boków). Krzesło ma lekko zaokrąglone oparcie i wygodne, szerokie siedzisko. Kolory to: jasny popiel (tkanina), ciemny popiel (ekoskóra), czarny (korpus). Wymiary wynoszą: 49/62/87/48cm.

Popielate krzesło K-333 świetnie odnajdzie się wśród mebli i dodatków w stylu klasycznym i retro. Stylizowane na retro formy mebli oraz drewno idealnie współgrają z takimi krzesłami.

Wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 49 cm
Wysokość 87 cm
Do pobrania