Krzesło K422 - zaproś wygodę do swojej jadalni!

Szukasz wygodnego krzesła do jadalni lub kuchennego stołu? Krzesło K422 w kolorze popiel to model, który z pewnością przypadnie Ci do gustu! Szerokie i głębokie siedzisko oraz miękka tkanina sprawiają, że krzesło doskonale sprawdzi się nawet podczas dłuższych biesiad.

Tapicerka krzesła została wykonana ze stylowej tkaniny, która nadaje mu jednocześnie nowoczesny i zachęcający do odpoczynku charakter. Umieszczone w centralnej części oparcia marszczenie sprawia, że krzesło wydaje się być miękkie i wygodne.

Siedzisko zostało umieszczone toczonych nóżkach wykonanych ze stali malowanej proszkowo. Nogi zwężają się ku górze, dzięki czemu krzesło prezentuje się lekko, a równocześnie jest bardzo stabilne. Obłe, gumowe wykończenie sprawia, że K422 to model bezpieczny nawet dla drewnianej podłogi.

Siedzisko umieszczone na wysokości 51 cm idealnie sprawdzi się przy stole jadalnym. Popielata tapicerka i nowoczesna podstawa to zestaw, który świetnie będzie wyglądał w nowoczesnych wnętrzach w stylu loftowym lub skandynawskim. Przekonaj się sam!

Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 87 cm
Waga 8.5 kg
Do pobrania