K437 - stylowe krzesło, które zagwarantuje Ci wygodę

Szukasz wygodnego krzesła do domowych wnętrz? A może zależy Ci na komforcie w biurze? Poznaj eleganckie krzesło K437 w popielatym kolorze. Jego ergonomiczna konstrukcja sprawia, że siedząc na nim, zapomnisz o bólach pleców i karku. Zapewnia ona swobodę ruchu i dużo przestrzeni, a jednocześnie świetnie sprawdzi się nawet na niewielkich metrażach. Design eleganckiego krzesła K437 wpisuje się w styl nowoczesny, glamour, hampton, francuski.

Stylowe krzesło K437 to model tapicerowany, wsparty na czterech nóżkach wykonanych z metalu. Prosta, minimalistyczna konstrukcja sprawia, że krzesło doskonale odnajduje się w każdym wnętrzu. Wymiary pozwalają zaprosić je nawet na niewielką przestrzeń.

Krzesło K437 ma wiele zastosowań we wnętrzu. Może towarzyszyć innym meblom wypoczynkowym w salonowym kąciku relaksu, być krzesłem jadalnym ustawionym wokół stołu fotelem przy biurku do pracy czy nauki. Bez względu, jaką funkcję będzie pełnić, zachwyci miękkością tapicerki i ergonometrią, przekładającą się na komfort codziennego użytkowania.

Nowoczesne krzesło K437 utrzymane jest w ponadczasowych, uniwersalnych kolorach. Barwa tkaniny obiciowej to popiel wpadający w szarość. Metalowe nogi pomalowane są czarną farbą. Na samym ich dole znajdują się złote akcenty, które dodają stylu meblowi. Ten zapewniają też eleganckie pikowania na oparciu krzesła.

Wymiary: 49/55/88/47 cm.

Krzesło K437 występuje również w modnym kolorze butelkowej zieleni. Modele te doskonale komponują się z nowoczesnymi stołami i stolikami kawowymi. Chcąc dodać im przytulności, można ozdobić je dekoracyjnymi poduchami we wzory.

Wymiary
Szerokość 49 cm
Wysokość 88 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar