Krzesło K442 – szyk i elegancja na miarę XXI wieku

Krzesło K442 to elegancki i piękny mebel o finezyjnym kształcie. Ozdabia każde wnętrze, w którym się znajduje. Idealnie wpisuje się w aranżacje nowoczesne, loftowe, industrialne. Będzie również dobrze wyglądać w pomieszczeniach, gdzie króluje subtelna elegancja. Szykowne krzesło K442 będzie doskonałym wyborem do salonu, jadalni, kuchni. We wnętrzach tych będzie stanowić wygodne siedzisko, które pozwoli na komfortowe spożywanie posiłków.

Konstrukcja krzesła K442 jest awangardowa i oryginalna. Mebel w całości pokryty jest miękką i delikatną w dotyku tkaniną welwet w modnym wybarwieniu. Siedzisko i oparcie wsparte są na podstawie w typie płozy, która wykonana jest ze stali chromowanej. Posiada ona kształt litery U, co czyni ją niezwykle stabilną.

Krzesło K442 pochwalić może się lekką, ale solidną konstrukcją. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów będzie ono służyć przez lata. Malowane metodą proszkową stylowe krzesło K442 jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozje.

Na uwagę zasługuje również design eleganckiego krzesła. Utrzymane jest ono w modnym wybarwieniu. Tkanina obiciowa przyjmuje barwę ciemnej zieleni. Pojawiają się też dekoracyjne elementy czarne na płozie mebla. Stylu krzesłu dodają przeszycia na oparciu oraz uchwyt umieszczony w jego górnej części. Pozwala on przenieść krzesło w dowolne miejsce.

Parametry krzesła K442:

  • Szerokość siedziska: 46 cm
  • Głębokość siedziska: 61 cm
  • Wysokość: 102 cm

Krzesło K442 jest częścią eleganckiej kolekcji siedzisk do salonu i jadalni. W naszym sklepie znajdziesz modele K442 dostępne w różnych wybarwieniach. Pięknie prezentują się w zestawieniu z nowoczesnymi stołami, a także solo.

Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 102 cm
Waga 11.5 kg
Do pobrania