K446 – nowoczesne krzesło tapicerowane

Krzesło K446 to subtelna elegancja w nowoczesnym wydaniu. Prostota formy łączy się tu z szykownym designem. Ten pasuje do takich stylów aranżacyjnych jak modern, glamour, francuski, włoski, hampton. We wnętrzach industrialnych czy minimalistycznych stylowe krzesło K446 będzie elementem kontrastującym z wystrojem. Stołek w każdym pomieszczeniu zapewni wygodę i komfort. Wygodne siedzenie jest wynikiem miękkiego siedziska i profilowanego oparcia, a także stabilnych nóg.

Mebel składa się z metalowego stelażu. To, dzięki niemu na krześle siedzi się wygodnie i stabilnie. Cztery nogi podtrzymują tapicerowane siedzisko oraz oparcie. Elementy te pokryte są tkaniną velvet charakteryzującą się wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Krzesło K446 pasuje do większości aranżacji. Doskonale spisze się ustawione przy stole, a także przy biurku czy toaletce. Możesz również potraktować stylowe krzesło K446 jako pojedynczy mebel uzupełniający stylizację.

Nowoczesne krzesło utrzymane jest w pięknych, modnych barwach. Podstawa malowana jest metodą proszkową na kolor czarny ze złotymi wykończeniami. Materiałowa tapicerka ma natomiast odcień uniwersalnego popielu.

Wymiary: 51/55/86/47 cm.

Krzesło K446 łącz z nowoczesnymi meblami – stołami, meblościankami, szafami. Ciekawe aranżacje stworzą one również z elementami retro, vintage czy art deco.