Krzesło Astor – dla Twojej wygody

To komfortowe krzesło wyróżnia się wśród innych półzamkniętym, oryginalnym oparciem, które daje wygodę plecom, swoją lekkością, prostotą oraz nowoczesną kolorystyką. Jasnoszary kolor doda świeżości i nowoczesnego charakteru każdej aranżacji wnętrza. Stylowe krzesło nawiązuje swoim designem do mebli (zwłaszcza krzeseł) z lat 60. W połączeniu z innymi meblami inspirowanymi tym okresem stworzy wnętrze jak z tamtej dekady.

Krzesło Astor ze swoim specyficznym oparciem okala linię pleców i daje im solidne podparcie. Szare siedzenie posiada nogi z metalu w kolorze dębu i podłokietniki. Tył i boki oparcia zdobione są pikowaniami na tkaninie. Krzesło nadaje się zarówno do salonu, jak i pracowni, garderoby, biura czy kuchni i jadalni. Mebel najlepiej będzie wyglądać w minimalistycznych i nowoczesnych aranżacjach. Dzięki swojej półokrągłej formie i pikowanym detalom odejmie im surowości.

Krzesło ma wysokość 84 cm. Siedzenie umieszczone jest na wysokości 47 cm, jego szerokość wynosi 46, zaś głębokość – 46 cm. Siedzisko oraz oparcie wykonane są z tkaniny. Krzesło otrzymasz w zestawie do samodzielnego montażu. Ze złożeniem na pewno sobie poradzisz.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni i salonu
• Tył oparcia posiada ozdobne pikowanie w romby
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną
• Krzesło posiada podłokietniki
• Podstawa metalowa w kolorze dębu
• Krzesło do samodzielnego montażu
Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 83 cm
Do pobrania