Krzesło SOREN - przytulność i vintage

Krzesła to podstawowy i bardzo ważny element wyposażenia każdego domu. Choć traktujemy je czasem jako coś oczywistego i obowiązkowego, warto zadbać o to, by i one wyróżniały się designem zgodnym z naszymi upodobaniami. Tym bardziej, że stojąc w zestawie czterech lub sześciu, krzesła zajmują sporo miejsca i są bardzo widoczne. Jeśli cenisz przytulność tkanin, stonowaną kolorystykę i inspiracje stylem vintage, przypadnie Ci do gustu krzesło SOREN.

To świetny model zdradzający inspirację uwielbianym w ostatnich sezonach stylem lat ‘60. Ma wygodne siedzisko i obejmujące je, charakterystyczne oparcie. Wytapicerowano je wysokiej jakości materiałem tekstylnym i wykończono gustowną, białą lamówką. Wprowadza ona stylowy kontrast i nutkę elegancji. Ciekawy zabieg zastosowano także w konstrukcji metalowych nóg. Obszyto je tą samą tkaniną, która pokrywa siedzisko. Dzięki temu to stylowe krzesło wygląda jeszcze bardziej przytulnie. Cała konstrukcja jest stabilna i wygodna w użytkowaniu.

Ustaw wokół stołu w jadalni tapicerowane krzesła takie, jak model SOREN i wprowadź do niej elementy designu charakterystyczne dla okresu PRL. Znakomicie zaprezentują się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i vintage oraz scandi. Wymiary: wysokość krzesła: 92 cm, wysokość siedziska: 49 cm, szerokość siedziska: 49 cm, głębokość siedziska: 46 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło o prostej eleganckiej formie.
• Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny.
• Podstawa metalowa.
• Nogi krzesła tapicerowane tkaniną.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Soren - wymiary
Szerokość 49 cm
Głębokość 46 cm
Wysokość 92 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 49 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal/tkanina