Krzesło, które zachwyci nawet wybrednych klientów

Niezwykle ciekawy design i połączenie drewna z aksamitem sprawiają, że krzesło Dakota Velvet rzuca się w oczy i trudno przejść obok niego obojętnie. Nadaje się do salonu, sypialni, jadalni. Jest bardzo nietypowe, może wpasować się w aranżację nowoczesną, jak i rustykalną czy eklektyczną. Możesz stworzyć wyjątkowy klimat, umieszczając kilka takich krzeseł w jadalni.

W krześle Dakota Velvet ciekawe jest połączenie drewna i gładkiego materiału obiciowego w takiej właśnie nowoczesnej formie. Krzesło wygląda oryginalnie, ale jest wygodne i nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru. Komplet takich samych krzeseł w jadalni sprawi, że z przyjemnością zjesz w niej rodzinny posiłek.

Krzesło Dakota Velvet ma stelaż wykonany z drewna dębowego, a obicie zrobione jest z aksamitu. Na uwagę zasługuje fantazyjne połączenie tych materiałów, które wyglądają jakby były ze sobą splecione. Drewniane nóżki wygięte są lekko na zewnątrz. Oparcie jest półokrągłe. Kolor obicia – szary, a stelaża – naturalny dąb. Wymiary: 76 × 48 × 46 × 60 × 44 cm.

Doskonale współgra z drewnianymi elementami wystroju, meblami, podłogami. Najlepiej postawić na komplet krzeseł, będzie to dobrze wyglądało z drewnianym stołem.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 76 cm
Waga 10 kg
Do pobrania