Idealne krzesło do klasycznych aranżacji

Krzesło Elmo charakteryzuje się designem, który jest na tyle uniwersalny, że łatwo dopasować go do różnych typów aranżacji. Można stworzyć z nim wymarzoną jadalnię lub umeblować kompletem krzeseł salon w stylu klasycznym i nowoczesnym. Krzesło Elmo świetnie nadaje się do domowego gabinetu albo biura.

Szerokie siedzisko i wygodne oparcie dba o komfort twojego wypoczynku w chwilach wolnych od zajęć. Materiał obiciowy jest przyjemny i gładki w dotyku, a ponadto odporny na rozdarcia. Krzesło Elmo to wymarzony mebel do twojego kącika wypoczynkowego.

Do stworzenia krzesła Elmo użyto sklejki, metalowego stelaża i delikatnego, ale bardzo mocnego materiału obiciowego, jakim jest aksamit. Oparcie lekko zwęża się ku górze, a siedzisko jest szerokie i wygodne. Przeszycia na materiale nadają meblowi ozdobnego charakteru. Materiał ma szary, przyjemny dla oka kolor a metalowy stelaż jest czarny. Wymiary to: 46 × 89 × 40 cm.

Znakomicie zgrywa się z klasycznym wystrojem w chłodniejszych odcieniach np. z niezwykle modną od kilku sezonów szarą podłogą, meblami w odcieniach bieli, szarości i grafitu.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 89 cm
Waga 5 kg
Do pobrania