Krzesło FOX - idealne do wymarzonego wnętrza

Stwórz jadalnię, o jakiej marzysz od dawna. Taką, w której chętnie gromadzą się domownicy i zaglądają goście. Ustawione wokół stołu krzesła stanowią centrum wydarzeń - wspólnych posiłków, gier, zabaw i przyjęć. Zadbaj o to, by były piękne i funkcjonalne. Obydwie cechy oferuje krzesło FOX.

Ten świetny model nawiązuje designem do stylu skandynawskiego, który doskonale przyjął się w Polsce i podbił wnętrzarskie trendy. Wszystko za sprawą charakterystycznej konstrukcji z czterema rozchodzącymi się do zewnątrz nogami. Wykonano je z wytrzymałego metalu w kolorze czarnym. Do podstawy mocuje się wygodne siedzisko z oparciem o zaokrąglonych krawędziach. Materiał tekstylny, którego użyto do tapicerowania wyróżnia trwałość i stonowana kolorystyka. Całość tworzy stylowy, lekki mebel idealny do użytku w jadalni, pokoju dziennym, salonie, a nawet biurze.

Krzesła w stylu skandynawskim znakomicie wyglądają we wnętrzach minimalistycznych, loftowych oraz retro. Tworzą natychmiastowy efekt ustawione w grupie, najlepiej w różnych kolorach. Wymiary: wysokość krzesła: 86 cm, wysokość siedziska: 46 cm, szerokość siedziska: 44 cm, głębokość siedziska: 39 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Awangardowe krzesło do salonu, jadalni lub kuchni.
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną w kolorze szarym.
• Nogi z metalu w kolorze czarnym.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 89 cm
Waga 4.9 kg
Do pobrania