Krzesło H090 – do designerskich wnętrz

Krzesło H090 to interesujący, nowoczesny i awangardowy model, dzięki któremu możesz zyskać zupełnie nowe spojrzenie na styl w twoim mieszkaniu. Jest idealne wszędzie tam, gdzie chcesz uzyskać niebanalną estetykę. Równie dobrze sprawdzi się w jadalni, salonie, pokoju młodzieżowym, a jak w biurze usługowym czy restauracji. Doskonale uzupełni nowoczesną, designerską aranżację, wpasuje się w styl loftowy, ale może też pomóc urozmaicić prostotę wnętrz minimalistycznych czy dodać nowego charakteru mieszkaniom w stylu skandynawskim.

Krzesło H090 wykonane zostało z metalu i tkaniny. Szczególnie ciekawy jest jego stelaż z metalu. Krzesło nie ma tradycyjnych nóg, opiera się na płozie. Metalowy element na oparciu pełni funkcję dekoracyjną, podobnie jak podstawa w kształcie podkowy. Krzesło obite jest łatwą w pielęgnacji tkaniną. Kolor obicia to odcień szarości (tap 100), a stelaża chromowany. Wymiary wynoszą: 102 × 48 × 43 × 43 × 45 cm.

Świetne do nowoczesnej jadalni, od razu nada jej futurystycznego, oryginalnego wyglądu. To też dobra alternatywa dla zwykłych krzeseł biurowych – pasuje do stylistyki biurowych wnętrz.

Wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 102 cm
Waga 8.45 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble