Proste i funkcjonalne krzesło do różnych pomieszczeń

Uniwersalne krzesło H733 ma dość prosty design, a przy tym wygląda elegancko. Może stać w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Łatwo je zaaranżować dzięki kolorystyce i stylowi. Sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych i minimalistycznych. Najlepiej będzie wyglądać w komplecie.

Atutem krzesła jest ładna, elegancka tkanina obiciowa, która pasuje fakturą do wielu mebli i dodatków. Krzesło jest wygodne, posiada wysokie oparcie, a ponieważ nie jest bardzo szerokie, sprawdza się również na niewielkich metrażach.

Krzesło H733 ma stelaż z malowanego metalu. Do tego doskonale dopasowaną kolorystycznie tkaninę obiciową. Nogi są proste, a siedzisko i oparcie mają klasyczny kształt. Podłokietników brak. Na oparciu tkanina ma ozdobne pionowe przeszycia. Kolory krzesła to szary (obicie) i aluminium (stelaż). Wymiary wynoszą: 96 × 48 × 40 × 40 × 40 cm.

Mebel pasuje do bardzo różnych kolorów wystroju, sprawdzi się w ciemnych i jasnych. Można zestawiać krzesło H733 z meblami z drewna i z elementami metalowymi.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 96 cm
Waga 7.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble