Stylowe krzesło do domu i do biura

Krzesło H790 ma nowoczesny, oryginalny design, który pasuje do aktualnych trendów w wystrojach wnętrz. W mieszkaniu sprawdzi się w prawie każdym pomieszczeniu, salonie, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym. Pasuje do biura i gabinetu, może stać się elementem wyposażenia punktów usługowych. Do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych.

Plusem krzesła H790 jest to, że zmieści się do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Nie posiada podłokietników i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Ma wysokie oparcie, dzięki któremu możesz siedzieć wygodnie nawet przez długi czas. Mocna, wytrzymała tkanina obiciowa daje gwarancję długoletniego użytkowania w niezmienionym stanie.

Stelaż krzesła wykonano z chromowanego metalu. Siedzisko opiera się na nogach w kształcie litery C, co nadaje krzesłu nietypowego wyglądu. Tkaninowe obicie ładnie współgra kolorystycznie ze stelażem. Kolor stelaża – chrom, obicia – szary. Wymiary wynoszą: 101 × 47 × 42 × 42 × 43 cm.

Krzesło pasuje do minimalistycznego salonu lub pokoju młodzieżowego w nowoczesnym stylu. Sprawdzi się w chłodnej, stonowanej kolorystyce w bieli, czerni, szarości, graficie. Idealnie współgra z meblami o prostych formach.

Wymiary
Szerokość 42 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 101 cm
Waga 8.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble