Krzesło ISO– idealny wybór do firmy i domowego biura

Urządzasz swoje pierwsze biuro i nie wiesz, jakich sprzętów będziesz potrzebować po rozwinięciu działalności? Na pewno przydadzą się krzesła, zwłaszcza jeśli masz zamiar przyjmować klientów i negocjować z kontrahentami. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, wybierz tapicerowane krzesło ISO.

Zarówno od strony wizualnej, jak i praktycznej, mebel znakomicie nadaje się do publicznych i profesjonalnych zastosowań. Tekstylna tapicerka jest wystarczająco neutralna, a przy tym wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Krzesło ISO można układać jedno na drugim, dzięki czemu po zakończeniu spotkania możesz je przechowywać w niewielkim kantorku. Wielkość siedziska i kształt oparcia zostały tak zaprojektowane, by użytkownik mógł przyjąć wygodną pozycję i nie zmieniać jej przez dłuższy czas. Metalowa rama zapewnia stabilne podparcie, a jednocześnie gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji.

Dzięki klasycznej formie i stonowanej kolorystyce krzesło konferencyjne ISO sprawdzi się w różnego typu przestrzeniach biznesowych, w których chcemy stworzyć przyjazne miejsce do podejmowania ważnych decyzji.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło tapicerowane tkaniną.
• Podstawa stalowa w kolorze czarnym,malowana proszkowo.
• Możliwość składowania w słupku po 10 szt.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Wysokość 84 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar