Krzesło, które pasuje do wielu aranżacji

Gustowne i eleganckie krzesło Linea Velvet to mebel, który postawisz w salonie, sypialni, gabinecie, biurze, sali reprezentacyjnej. Pasuje do stylu nowoczesnego, klasyki, retro a nawet pomieszczeń urządzonych minimalistycznie. Łatwo dopasować do niego meble i dodatki.

Gładka i delikatna tkanina, jaką jest aksamit, jeszcze bardziej zachęca do odpoczynku, siedzisko jest wyprofilowane tak, że krzesło nie tylko świetnie wygląda, ale i jest wygodne. Podłokietniki pozwalają na podparcie się, dzięki czemu całe ciało relaksuje się podczas siedzenia.

Krzesło ma stelaż wykonany z metalu malowanego metodą proszkową. Siedzisko obite jest aksamitem, który na zewnątrz jest przyjemnie gładki a wewnątrz ma ozdobne przeszycia w formie rombów. Wysokie smukłe nogi dodają lekkości. Obicie jest w kolorze szarym, a stelaż pomalowano na czarno. Wymiary to: 82 × 48 × 44 × 59 × 43 cm.

Krzesło Linea Velvet pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz. Dobrze komponuje się z bielą i jasnym drewnem. Kilka takich samych krzeseł stworzy elegancki komplet do salonu lub jadalni.

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 82 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania