Eleganckie krzesło, które doda charakteru wnętrzom

Krzesło Look to model, który spodoba się wielu osobom. Najlepiej komponuje się z wnętrzami w stylu nowoczesnym, loftowym i klasycznym. Jest wprost wymarzony do miejsc takich jak sala konferencyjna, biuro. Pasuje do jadalni, salonu, gabinetu. Sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, restauracji, hotelu.

Gustowne krzesło Look przyciąga uwagę ze względu na ładne obicie z eko skóry. Zarówno kolor, jak i faktura mają tutaj duże znaczenie. Poza tym to wygodny model o komfortowym siedzisku i oparciu, więc na pewno sprawdzi się w domu, na co dzień i podczas rodzinnych imprez.

Stelaż krzesła wykonany jest z metalu. Nóżki odchylone są na zewnątrz, a siedzisko i oparcie stabilne, obite eko skórą, którą zdobią przeszycia w kształcie kwadratów. Kolory krzesła to czarny (stelaż malowany metodą proszkową) i szary (obicie). Wymiary wynoszą: 89 × 50 × 45 × 45 × 39 cm.

Krzesło Look będzie pasować do różnych typów mebli. Zarówno tych drewnianych, jak i z elementami metalowymi. Sprawdzą się tutaj nowoczesne dodatki w wysmakowanym, minimalistycznym stylu.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 89 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania