Uniwersalne krzesło do wielu pomieszczeń

Krzesło Nobel pasuje do bardzo różnych aranżacji. Najlepiej sprawdza się we wnętrzach domowych, takich jak kuchnia, jadalnia czy salon. Dzięki ponadczasowemu designowi będzie pasować do klasycznie urządzonych pokoi hotelowych. Jeśli chodzi o wystrój wnętrza, to doskonale wkomponuje się w stylistykę klasyczną, nowoczesną i skandynawską.

Wygodne i uniwersalne krzesło Nobel ma wysokie oparcie, dzięki czemu dobrze się na nim siedzi nawet przez dłuższy czas. Estetyczna tkanina obiciowa sprawia, że mebel wygląda bardzo gustownie. Warto zdecydować się na komplet krzeseł do jadalni lub salonu.

Stelaż krzesła Nobel jest z malowanego metalu. Ma wysokie nogi, dzięki nim i oparciu, krzesło sprawia wrażenie wysokiego. Góra jest klasyczna, bez podłokietników z małymi bokami. Tkanina obiciowa ma szary kolor, a stelaż malowany jest na kolor dębu. Wymiary wynoszą: 92 × 50 × 43 × 46 × 43 cm.

Można stworzyć z krzesłem Nobel monochromatyczną aranżację w szarości lub ożywić je ustawiając w pomieszczeniu, gdzie dominuje drewno. Pasuje do jasnych kolorów (biel, krem), jak i ciemniejszych. Odnajdzie się w klasycznej jadalni i salonie.

Wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 90 cm
Waga 7.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble