Szare krzesło Ricardo – klasyczna elegancja w Twojej jadalni

Rozsiądź się wygodnie! Od teraz nawet wielogodzinne rodzinne obiady czy długotrwała praca na siedząco nie będą powodem dyskomfortu. Wygodne, a zarazem stylowe szare krzesło tapicerowane Ricardo nie tylko zapewni Ci wygodny odpoczynek, ale także sprawi, że Twoja jadalnia lub salon stanie się wyjątkowo eleganckim miejscem. Szare krzesło doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych lub minimalistycznych aranżacjach.

Krzesło do jadalni lub salonu wyróżnia się miękkim i wygodnym siedziskiem, tapicerowanym przyjemną w dotyku tkaniną w szarym kolorze. Uniwersalna kolorystyka krzesła sprawia, że pasuje ono zarówno do stonowanych kolorystycznie, jak i bardziej awangardowych wnętrz. Metalowy stelaż krzesła obity został taką samą tkaniną jak siedzisko. Ozdobne przeszycia podkreślają elegancki charakter mebla. Krzesło posiada podłokietniki, które zwiększają komfort i wspierają prawidłową postawę podczas siedzenia.

Krzesło Ricardo przeznaczone jest do własnoręcznego montażu, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Spójną aranżację stworzy np. z meblami z jasnego drewna.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni
• Siedzisko i oparcie wykonane z tkaniny
• Stelaż metalowy obity tkaniną
• Krzesło posiada podłokietniki
• Ozdobne przeszycia
• Krzesło do samodzielnego montażu
Ricardo - wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 88 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 48 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal/tkanina
Podłokietnik tak