Stylowe krzeslo Toledo do pomieszczeń z klasą

Estetyczne i praktyczne krzesło Toledo to coś, czego brakowało w Twojej jadalni lub salonie. Świetnie sprawdzi się również w gabinecie czy sypialni. Kupując kilka takich krzeseł, stworzysz pełną uroku i elegancji kompozycję, szczególnie jeśli dobierzesz do krzeseł równie stylowy stół. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i vintage.

Krzesło ma stabilne oparcie z wygodnymi podłokietnikami, a siedzisko jest miękkie i komfortowe. To prawdziwa przyjemność usiąść w nim na chwilę relaksu, tym bardziej że krzesło Toledo odznacza się również wyjątkowo miłą w dotyku tkaniną obiciową.

Toledo to krzesło wykonane z litego drewna bukowego i tkaniny typu velvet. Wypełnione jest wysokiej jakości pianką tapicerską, dzięki czemu daje komfort podczas siedzenia. Stabilny drewniany stelaż podtrzymuje dość szerokie siedzisko i oparcie z łagodnie opadającymi podłokietnikami. Kolory krzesła Toledo to dąb miodowy i jasno szary (solo 265). Jego wymiary wynoszą: 57 × 56 × 86 × 47 cm.

Ładnie prezentuje się w salonie lub sypialni, urządzonej w pastelowych kolorach. Pasuje do drewna i mebli o nowoczesnych lub klasycznych kształtach.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 86 cm
Waga 10 kg
Do pobrania