Elegancja i oryginalna kolorystyka do niebanalnych aranżacji

Krzesło Cherry Velvet to oryginalny mebel, którego design dedykowany jest miłośnikom stylu glamour i eleganckiego wystroju. Pasuje do salonu, sypialni, gabinetu. Idealne do pokoiku pani domu o subtelnym lecz charakterystycznym wystroju. Doskonałe również do nowoczesnego salonu. Najlepiej współgra z wystrojem glamour i nowoczesnym.

Krzesło obite jest aksamitem, który potęguje wrażenie delikatności i wyrafinowania. Na tak przytulnym krześle przyjemnie usiąść na czas relaksu. Miękkość tkaniny kontrastuje z mocną konstrukcją. Oparcie jest wygodne i komfortowe dla pleców.

Metalowy stelaż krzesła Cherry Velvet jest mocny i daje stabilną podstawę. Wygodne siedzisko o dość wysokim oparciu i podłokietnikach obito aksamitem z ozdobnymi wciągnięciami, co decyduje o stylowym charakterze mebla. Kolory to stonowany antyczny róż (tkanina) i czerń (stelaż). Wymiary wynoszą: 87 × 48 × 45 × 57 × 43 cm.

Pasuje do chłodnych i ciepłych aranżacji. Współgra z drewnem jasnym i ciemnym oraz kamieniem. Pasuje do mebli z dodatkami marmurowymi (lub stylizowanymi na marmur). Ładnie kontrastuje z szarością, ożywi pomieszczenia z przewagą bieli.

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 88 cm
Waga 6.25 kg
Do pobrania