Krzesło Coral — ażurowy akcent w salonie… i na tarasie

Nudzą Cię powtarzalne wzory i cenisz oryginalne podejście do designu? Zobacz nowoczesne krzesło Coral z ażurowym oparciem. Możesz używać go nie tylko w salonie czy jadalni, lecz także na zewnątrz. Wyobraź sobie, jak pięknie ozdobi Twój balkon lub taras, umilając chwile relaksu przy kawie w ciepły, słoneczny dzień.

Krzesło Coral zostało zrobione z polipropylenu – tworzywa sztucznego, które wykazuje podwyższoną odporność na wilgoć, temperaturę czy uszkodzenia. Właśnie dlatego z powodzeniem możesz używać go również pod gołym niebem.

Kubełkowa forma mebla sprawia, że bardzo wygodnie się na nim siedzi. Siedzisko płynnie łączy się z oparciem, a całość uzupełniają stabilne nogi. Ergonomia idzie w parze z niesamowitym wzornictwem. Dzięki ażurowej konstrukcji krzesło prezentuje się wizualnie lekko i świetnie uzupełni nowoczesne wnętrze, stając się jego stylową ozdobą. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór zgodny z własnym gustem i stylistyką mieszkania.

Ażurowe krzesło to propozycja dla osób, które lubią meble w finezyjnej formie, a jednocześnie zwracają dużą uwagę na aspekty praktyczne – wygodę, lekkość, łatwość czyszczenia. Coral łączy w sobie wszystkie te zalety, więc będzie idealnym meblem do relaksu i przy popołudniowej kawie, i przy długich spotkaniach w dobrym towarzystwie. 

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 80 cm
Waga 6.5 kg
Do pobrania