Krzesło P016 Clear – znikający mebel

Niby jest, a jakby go nie było. O czym mowa? O przezroczystym krześle P016 Clear. To świetne rozwiązanie nawet do małych metraży, gdzie patenty wizualnie powiększające przestrzeń są szczególnie ważne.

Designerskie krzesło P016 Clear zostało wykonane z polipropylenu – lekkiego tworzywa, które jest trwałe, odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu, więc sprawdzi się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nogi są połączone ze sobą oraz z siedziskiem za pomocą metalowych elementów. Wzmacniają one konstrukcję mebla, a jednocześnie stanowią ciekawą ozdobę całości. Odpowiednio wyprofilowany kształt zapewnia komfort podczas wspólnych chwil przy stole.

 

Transparentne krzesło możesz postawić nie tylko w salonie czy jadalni. Nada się również jako wyposażenie stylowej łazienki czy sypialni w estetyce glamour. Dzięki temu, że „znika” w pomieszczeniu będzie bardzo delikatnym akcentem, a jednocześnie spełni swoją podstawową funkcję – wygodnie na nim usiądziesz i nałożysz balsam po kąpieli. 

Jeśli swobodnie czujesz się w eklektycznych wnętrzach, postaw na plastikowe krzesło P016 Clear w stylu nowoczesnym, które współgra z różnymi kolorami, wzorami czy materiałami wykończeniowymi. Będzie dobrym duchem kolejnych zmian aranżacyjnych, stanowiąc najlepszy dowód na to, że czasem mniej znaczy więcej.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 9 kg
Do pobrania