Krzesło P016 Clear – znikający mebel

Niby jest, a jakby go nie było. O czym mowa? O przezroczystym krześle P016 Clear. To świetne rozwiązanie nawet do małych metraży, gdzie patenty wizualnie powiększające przestrzeń są szczególnie ważne.

Designerskie krzesło P016 Clear zostało wykonane z polipropylenu – lekkiego tworzywa, które jest trwałe, odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu, więc sprawdzi się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nogi są połączone ze sobą oraz z siedziskiem za pomocą metalowych elementów. Wzmacniają one konstrukcję mebla, a jednocześnie stanowią ciekawą ozdobę całości. Odpowiednio wyprofilowany kształt zapewnia komfort podczas wspólnych chwil przy stole.

 

Transparentne krzesło możesz postawić nie tylko w salonie czy jadalni. Nada się również jako wyposażenie stylowej łazienki czy sypialni w estetyce glamour. Dzięki temu, że „znika” w pomieszczeniu będzie bardzo delikatnym akcentem, a jednocześnie spełni swoją podstawową funkcję – wygodnie na nim usiądziesz i nałożysz balsam po kąpieli. 

Jeśli swobodnie czujesz się w eklektycznych wnętrzach, postaw na plastikowe krzesło P016 Clear w stylu nowoczesnym, które współgra z różnymi kolorami, wzorami czy materiałami wykończeniowymi. Będzie dobrym duchem kolejnych zmian aranżacyjnych, stanowiąc najlepszy dowód na to, że czasem mniej znaczy więcej.

Wymiary
Długość 54 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 9 kg
Do pobrania