Krzesło Boogie I – nowatorskie rozwiązania i pełna wygoda

Urządzasz jadalnię i szukasz krzeseł, które będą komfortowe, a przy tym dekoracyjne? Postaw na tapicerowane krzesła Boogie I. Nowoczesny design, miękkie siedzisko, funkcja obracania to tylko kilka z ich wielu zalet.

Spójrz na siedzisko – czy nie wygląda na wygodne? I dokładnie takie jest. Pokrywa je aksamitna tapicerka, którą urozmaicają ozdobne pikowania. Tkanina lekko połyskuje, dzięki czemu krzesło prezentuje się niezwykle elegancko. Na pewno ucieszy Cię fakt, że masz kilka kolorów tapicerki do wyboru, więc możesz wybrać model idealnie dopasowany do wnętrza.

Podstawę stanowi stabilny metalowy stelaż w kolorze czarny mat. Wyróżnikiem modelu Boogie jest  funkcja obracania siedziska w zakresie 180 stopni z opcją powrotu do pierwotnej pozycji.

Obrotowe krzesło Boogie I to dobra propozycja do salonu i jadalni, a także sypialni, gabinetu oraz pokoju młodzieżowego. Uniwersalna kolorystyka i modne wzornictwo sprawiają, że model sprawdzi się w wielu aranżacjach, np. nowoczesnych, glamour i loftowych. Szukasz modelu z podłokietnikami? Zobacz, jak prezentuje się krzesło Boogie II. Oba warianty łatwo można ze sobą połączyć, ponieważ kolory tapicerki są te same.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 53 cm
Wysokość 89 cm
Waga 14.5 kg
Do pobrania