Prostota, nowoczesny design i wygoda - poznaj krzesło Willy 

 

Czy potrzebujesz krzesła o niecodziennym designie, a jednocześnie jesteś miłośnikiem minimalizmu i komfortu? Krzesło Willy łączy w sobie wszystkie te cechy i będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Krzesło Willy to zachwycający swoim niepowtarzalnym designem mebel. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych jak i industrialnych pomieszczeniach. Utrzymany w całości w kolorystyce czarnej z pewnością nada twojemu mieszkaniu elegancji.

 

Krzesło Willy wykonane zostało z wysokiej jakości malowanego proszkowo metalu, który zapewni trwałość na długie lata. Posiada wygodne, wyprofilowane oparcie złożone z pionowych elementów, układających się w geometryczny wzór. Te precyzyjne łączenia sprawiają, że krzesło jest bardziej trendy. Mebel wyposażony został w miękką poduszkę wykonaną z pianki tapicerskiej obitej ekologiczną skórą. Podstawa spoczywa na czterech czarnych, smukłych nogach. Dodatkowo od spodu zabezpieczone są one gumowymi nakładkami, dzięki którym krzesło nie będzie się przesuwać. Stabilna konstrukcja to cecha rozpoznawcza Krzesła Willy.

 

 

Zalety krzesła Willy to przede wszystkim:

  • wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia materiały
  • ciekawe, niepowtarzalne wzornictwo
  • wyjątkowy komfort użytkowania 
  • nowoczesny, industrialny projekt idealny do kuchni, jadalni czy salonu
  • solidne wykonanie (maksymalne obciążenie wynosi aż 120 kg)

Could not load //orbitvu.co/share/BxR59Qb8fJPEptSTGWoMYa/4999409/360/iframe?width=auto&height=auto&content2=yes&partial_load=yes

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 83,5 cm
Waga 7 kg
Do pobrania