Inspirowane klasyką – dopasowane do najnowszych trendów

Krzesło Elmo jest funkcjonalnym, praktycznym, a przy tym eleganckim meblem, który będzie pasował do wielu pomieszczeń. Może stać w każdym pokoju, kuchni, jadalni, gabinecie. Pasuje do różnych aranżacji, a najbardziej klasycznej i nowoczesnej. Charakteryzuje się designem, który spodoba się nawet wybrednym klientom.

Stabilne i mocne krzesło Elmo jest dla kontrastu obite miękkim i przyjemnym w dotyku aksamitem. Ten materiał dodaje prostemu krzesłu szlachetnego i eleganckiego wyglądu. Dlatego komplet krzeseł idealnie sprawdzi się przy stole podczas przyjęcia.

Krzesło Elmo zrobione jest ze sklejki, metalu i aksamitu. Metalowa konstrukcja jest gwarancją stabilności krzesła. Aksamitny materiał obiciowy dodaje pięknego połysku i sprawia, że krzesło świetnie się prezentuje. Do tego przeszycia na materiale, które wyglądaja dekoracyjnie. Kolor krzesła to ciepła zieleń, stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 46 × 89 × 40 cm.

Komplet takich krzeseł ożywi aranżację klasycznej i nowoczesnej jadalni. Niebanalna kolorystyka jest kropką nad i dla wysmakowanego minimalizmu i ciekawym uzupełnieniem w barwnych aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 89 cm
Waga 5 kg
Do pobrania