Stylowe krzesło, które sprawdzi się nie tylko w domu

Bardzo eleganckie i stylowe krzesło Linea Velvet to propozycja nie tylko do domowych salonów i gabinetów, ale także do biura, urządzonego w stylu nowoczesnym, retro i klasycznym. Może stać w sali reprezentacyjnej i w pokojach hotelowych.

Krzesło ma oryginalny, przyjemny dla oka design, a tkanina obiciowa jest gładka i na oparciu zdobiona przeszyciami. Wygodne siedzisko pomaga w zrelaksowaniu się, podobnie jak średniej wysokości oparcie i podłokietniki. To dekoracyjne krzesło, które nada charakteru wielu aranżacjom.

Stelaż jest metalowy, malowany proszkowo. Aksamit na obiciu siedziska jest gładki i przyjemny w dotyku, na oparciu ozdobiony przeszyciami w kształcie rombów. Wysokie, smukłe nogi dodają meblowi lekkości. Kolor tkaniny to szlachetny odcień ciemnej zieleni, a stelaż malowany jest na czarno. Wymiary wynoszą: 82 × 48 × 44 × 59 × 43 cm.

Krzesło Linea doskonale pasuje do ciemnych, drewnianych mebli. Będzie pasować do wystroju z meblami stylizowanymi na antyki. Dobrze współgra z innymi meblami z aksamitnym obiciem.

Wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 82 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble