Designerskie krzesło do jadalni

Każdy posiłek wymaga wyjątkowej oprawy. Jeśli chcesz o nią zadbać, zaproś do swojej jadalni designerskie krzesło w kolorze żółtym. Ten model wyróżnia się nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale również najmodniejszym w tym sezonie kolorem. Słoneczna żółć wprowadza do wnętrza oryginalność, optymizm oraz radość. Idealnie odnajduje się w aranżacjach w każdym stylu, ale najlepiej czuje się w zestawieniach z meblami minimalistycznymi, nowoczesnymi, industrialnymi.

Krzesło K431 pochwalić może się modernistyczną bryłą. Miękkie i wygodne siedzisko osadzone jest na zwróconych na zewnątrz nogach ze stali. Oryginalna forma zapewnia ponadprzeciętną stabilność mebla, wygodę użytkowania i solidność na długie lata.

Designerskie krzesło K431 jest meblem, który sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i innym domowym pomieszczeniu. Ustawić możesz je przed toaletką, w garderobie/sypialni, a także w gabinecie, gdzie będzie pełnić rolę ergonomicznego fotela do biurka.

Siedzisko wygodnego krzesła K431 utrzymane jest w modnym żółtym odcieniu, nogi natomiast w barwie czerni. Pomalowane proszkowo są odporne na korozję i uszkodzenia.

Wymiary krzesła K431 to:

  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Wysokość: 84 cm

Żółte krzesło K431 najlepiej łącz z designerskimi meblami w stylu nowoczesnym, modern, loftowym, minimalistycznym. Najpiękniejsze zestawy stworzy z akcesoriami w kolorze szarym, czarnym, butelkowej zieleni.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 84 cm
Waga 10 kg
Do pobrania