Krzesło Paris Arms – design przez wielkie d

Krzesło Paris Arms stanowi propozycję dla zwolenników dobrego wzornictwa. Model inspirowany kultowym projektem marki Tolix z lat 30. ubiegłego wieku wraca na salony w wielkim stylu. Być może ma szansę zagościć również w Twoim mieszkaniu?

Metalowe krzesło z podłokietnikami to z jednej strony surowa konstrukcja, a z drugiej duża stabilność i komfort użytkowania. Wyprofilowany kształt oparcia i szerokie siedzisko sprawiają, że wygodnie się na nim siedzi, a materiał wykonania umożliwia bezproblemowe utrzymanie mebla w czystości.

Masz w domu drewnianą podłogę albo panele? Docenisz wykończenie nóg podkładkami z tworzywa, które zapobiegną zarysowaniom powierzchni.

Wiele wariantów kolorystycznych pozwala wybrać model najlepiej pasujący do wnętrza. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest też zestawienie krzeseł o różnych wybarwieniach przy jednym stole – każdy z domowników może mieć swój ulubiony kolor!

Jeśli na co dzień używasz mniejszej liczby krzeseł, ale okazjonalnie potrzebujesz kilku dodatkowych siedzisk, docenisz możliwość sztaplowania, czyli ustawienia jednego mebla na drugim.

Krzesło w stylu loftowym spodoba się fanom industrialnej estetyki, ale świetnie dopełni też wnętrze w stylu eklektycznym bądź retro. Kojarzy się z artystycznym duchem paryskich kawiarni i wprowadza w mieszkaniu szczyptę tego inspirującego klimatu.

Wymiary
Szerokość 54 cm
Wysokość 73 cm
Waga 6.5 kg
Do pobrania